Přejít k hlavnímu obsahu

VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ ZLÍN 2022

Ve středu 2.11.2022 se v atraktivních prostorách Kongresového centra ve Zlíně uskutečnil již 4. ročník Veletrhu práce a vzdělávání. Na akci, kterou připravila Krajská hospodářská komora Zlínského kraje, se představilo 70 vystavovatelů z řad středních škol a spolupracujících firem či institucí. Veletrh byl určený především pro žáky a žákyně posledních ročníků základních škol, kteří zde měli na jednom místě k dispozici informace důležité pro výběr střední školy a své budoucí profesní orientace. Dopoledne přicházely celé třídy základních škol ze Zlína a okolí, odpoledne a večer byl určen pro individuální návštěvy žáků s rodiči, přáteli či sourozenci.
Veletrh zahájil hejtman Zlínského kraje Radim Holiš spolu s vedoucím odboru školství, mládeže a sportu Lubomírem Doleželem. Za organizátory vystoupil předseda Krajské hospodářské komory Zlínského kraje Robert Zatloukal.
Více informací naleznete zde.
Akce se uskutečnila v rámci projektu spolufinancovaného z OP VVV 2014-2020 „Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje II“, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0018903.