Přejít k hlavnímu obsahu

SPECIFIKA KOMUNIKACE S MUŽI V PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ

Klub podnikatelek ze Zlínska

Jednání s muži má svá specifika. Na základě semináře si uvědomíte, jaký typ muže máte před sebou, jak podle jeho nastavení jednat jasně, stručně a přehledně.

OBSAH:

Zjistíme, že každé jednání má svoje fáze, ty na sebe navazují, v každé fázi je třeba zvládnout určité dovednosti: Příprava na rozhovor nebo jednání. Koho budu mít před sebou, co musím vědět předem, co vzít, na co se připravit. Dále vstupní oťukávání, získávání sympatií, ověřování komunikačního stylu klienta, zjišťování jeho preferencí a hodnot, aby mohlo nastat v další fázi účinné ovlivňování. Naučíme se dovednosti potřebné ke zmíněnému ovlivňování (verbální a neverbální dovednosti, argumentace, motivace, námitky atd.)
Zjistíme jak přes dohodu dospět k závěru, který umožňuje pokračovat v budoucnosti dalším jednáním.
Dozvíme se na co si dát pozor.
A co ženské zbraně?
Součástí semináře je i příprava na jednání, trénink verbálních i neverbálních dovedností pro tento účel.

LEKTOR: PAVLA KOTYZOVÁ

Pavla jako lektorka, konzultantka a koučka podporuje jednotlivce i firmy již od roku1992 v rozvoji potřebných dovedností v oblastech značky (komunikace prezentace, obchodní jednání, vzhled a úprava, chování, firemní kultura aj.).

Prostřednictvím workshopů a konzultací tváří v tvář i online, webinářu, článků a videií se zaměřuje na rozvoj dovedností pro autentickou osobní i firemní značku.

ZNAČKA PRO ŽIVOTKaždý z nás nese svou osobní značku. Osobní a firemní značka u malých podnikatelů a volnonožců se prolínají a vzájemně ovlivňují.

 

KDY A KDE:

Akce proběhne v Naší Dílně ve Zlíně. Orientační struktura akce:

8:30 – 9:00 – příchod, přivítání, káva
9:00 – 12:00 – Specifika komunikace s muži v pracovním prostředí
12:00 – 12:30 – rozloučení, odchod

19. ledna

Kontaktní osoba

Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová
Klub podnikatelek ze Zlínska

Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová

+420777010447 barosova@csr-zlin.cz