Přejít k hlavnímu obsahu

Problematika ESG: pracovní snídaně s advokátkou Olgou Vávrovou

Technologické inovační centrum s.r.o.

Připojte se k nám na seminář zaměřený na ESG (Environmental, Social, Governance) – klíčový globální fenomén dnešní doby. Chcete vědět, co to vlastně je? Rating ESG hodnotí vliv a angažovanost firem v oblasti společenské odpovědnosti a ekologické udržitelnosti. Jeho hodnota je klíčovým kritériem jak pro firmy, tak pro investory.

Přijďte na naši pracovní snídani, kterou pořádá Technologické inovační centrum a poradenská skupina SAMAK. Získáte přehled o tématu ESG a pomoc při orientaci v něm.

Tématem vás provede advokátka Mgr. Olga Vávrová, jejíž specializací je zejména pracovní právo a compliance. Během jedenácti let své praxe, kdy působila v různých advokátních kancelářích, se rovněž zaměřovala na nejširší spektrum poskytování právních služeb, a to včetně poradenství v oblasti práva občanského a rodinného, zastupování klientů v rámci občanskoprávních řízení, v oblasti práva obchodního a práv duševního vlastnictví.

Seminář je zaměřen na následující témata:

  • Úvod do problematiky ESG
  • Právní rámec
  • Interpretace reportů
  • Implementace ESG principů
  • Rizika a příležitosti

Účast na setkání je bezplatná. Na akci je nutné se předem registrovat. Svou účast, prosím, potvrďte na emailovou adresu kostelnikova@ticzlin.cz, nejpozději do 8. dubna 2024.

09. dubna
9.00 - 11.00
TIC Zlín, Vavrečkova 5262, sál ve 4. NP

ESG

Kontaktní osoba

Lenka Kostelníková
Technologické inovační centrum s.r.o.

Lenka Kostelníková

+420 733 690 867 kostelnikova@ticzlin.cz