Přejít k hlavnímu obsahu

LÉTO PODLE TRADIČNÍ ČÍNSKÉM MEDICÍNY: O CÉVÁCH, SRDCI, PSYCHICE, NESPAVOSTI A GRILOVÁNÍ

Klub podnikatelek ze Zlínska
AKCE JE URČENA PRO VEŘEJNOST!

Tradiční čínská medicína je druh alternativní medicíny, jejímž předmětem zájmu je hledání příčin nemocí, a nejen popis jejich příznaků. Třetí ze tří plánovaných akcí je tu!

V létě našemu organismu podle tradiční čínské medicíny vládnou orgány srdce, tenké střevo, osrdečník a podivný utajený „orgán“ trojohřívač. My se ale při našem setkání na téma Léto budeme věnovat především srdci a tenkému střevu.

 

O ČEM TO BUDE

  • Povíme si, jak bychom se o tyto orgány měli starat s nastupujícím létem, co jim bude škodit, a co naopak prospívat.
  • Zjistíte, odkud podle TCM vznikají potíže s cévami, se srdcem, ale také s psychikou a nespavostí. A naučíme vás grilovat tak, aby to neodnášela vaše nenahraditelná pumpa – srdíčko!
  • Ukážeme si cenné akupresurní body na letní vedra a také si odnesete seznam bylinných směsí a medicinálních hub, jež vám pomohou čelit nejen typicky letním nemocím, jako je rychlý infekční průjem či nemoci z přehřátí, ale rovněž třeba psychická nepohoda.

 

LEKTOR: MGR. DANIELA PILAŘOVÁ

 

Mgr. Daniela Pilařová je lektorka TCM a jógy. Zakladatelka a provozovatelka školy alternativních medicín v Ostravě a ve Zlíně a také terapeutka TČM.

 

 

 

KDY A KDE

Akce proběhne v Naší Dílně ve Zlíně.

  • 8:45 – 9:00 – příchod, přivítání, káva
  • 9:00 – 9:25 – Krátký úvod do teorie (pět elementů, hlavní a vedlejší orgány, vazby mezi nimi a jejich aplikace na různé zdravotní obtíže)
  • 9:30 – 12:00 – Téma akce
  • 12:00 – 12:30 – rozloučení, odchod

V ceně je zahrnut výklad lektorky, drobné občerstvení pro účastníky akce, nájem a administrativní poplatek.

V případě, že se chcete přihlásit na všechny tři akce, nezapomeňte využít slevový kód JDUNAVSECHNY – získáte slevu 10 % z celkové částky. 

27. května
8.00

Kontaktní osoba

Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová
Klub podnikatelek ze Zlínska

Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová

+420777010447 barosova@csr-zlin.cz